Forum www.rozmowne.xup.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bolące zęby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rozmowne.xup.pl Strona Główna -> Strefa Zdrowia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kebabix

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 10:47 pm    Temat postu: Bolące zęby Odpowiedz z cytatem

Problem bolących zebów miał chyba każdy z nas. Coraz częściej i mnie to spotykało. Na szczęście trafiłem do Aldent - świetnej przychodni stomatologicznej, gdzie wyleczono moje zęby, dzięki czemu mogę bez bólu jeść to co lubię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareckiq

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałam podobny problem, ale dzięki link dentoplex.pl/ problem również znikł Smile
Powrót do góry
gemma

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też postanowiłam lepiej zadbać o swoje zęby i postawiłam na lepsze środki do higieny jamy ustnej, teraz jest o niebo lepiej. Warto zajrzęć na tę stronę i zakupić sobie kilka preparatów link predent.pl/category/higiena-jamy-ustnej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rozmowne.xup.pl Strona Główna -> Strefa Zdrowia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: